Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ważny komunikat

Forum umarło... ale wróci ^^

 • Dodano na forum klan Sarutobi, zmieniono formę sensorycznych ninja (zdolność dodatkowa), zmieniono opis klanu Uzumaki i zmieniono warunki przeszczepów.

Regulamin Forum

Znajdują się tutaj wszystkie regulaminy, których znajomość i przestrzeganie należy do obowiązków każdego z użytkowników. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od obowiązku jego przestrzegania.

Regulamin Forum

Postprzez Noritoshi Nara » 30 sty 2014, o 00:13

Regulamin Forum
I. Postanowienia Ogólne

 1. Rejestracja na Forum Świat Ninja PBF (zwanym dalej forum) oznacza akceptacje Regulaminu Forum (zwanym dalej Regulaminem), a jego nieznajomość nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.
 2. Za nierespektowanie Regulaminu użytkownik karany jest w postaci ostrzeżeń i banów.
 3. Administracja Forum (zwana dalej Administracją) stara się wprowadzać w forum przyjemną atmosferę, a w swoich decyzjach być nieomylna. Jeśli uznasz, że ktoś z Administracji popełnił błąd, skontaktuj się z nią i wyraź w odpowiedni sposób swoje argumenty.
 4. Na forum można posiadać multikonta, jednakże przy posiadaniu trzech kont, założenie kolejnego należy wcześniej indywidualnie uzgodnić z Administracją. Jedno konto to zawsze jedna postać.
 5. Obrażanie, kłótnie, prowokowanie innych, spamowanie, celowe pisane z błędami ortograficznymi, umieszczanie nieodpowiednich treści, w tym pornograficznych, nazistowskich i rasistowskich jest surowo zabronione i grozi natychmiastowym banem.
 6. Zabronione jest wykorzystywanie cudzych prac, w szczególności kart postaci, w całości lub w części.
 7. Nazwa użytkownika powinna posiadać imię, nazwisko lub ewentualnie pseudonim postaci.
 8. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu, a użytkownik obowiązek się z nim zapoznać. Zmiany będą na bieżąco wypisywane pod tym postem, a główny post aktualizowany.
II. Gra na forum


 1. Należy pisać rozbudowane posty, a minimalna treść wynosi 6 linijek lub 6 rozbudowanych zdań.
 2. Niedozwolone jest przebywanie w dwóch miejscach jednocześnie, chyba że wcześniej uzyskano na to zgodę Administracji lub gracz z którym pisaliśmy w fabule jest nieaktywny przez 3 doby.
 3. Przemoc, wulgaryzmy i stosunki erotyczne są dozwolone, jednakże nie mogą być w przesadnej treści. Obfite w ilości wulgaryzmy powinny być cenzurowane, a niewygodne treści spoilerowane.
 4. Walki można prowadzić bez obecności Mistrza Gry, jednakże przypadek śmierci należy zgłosić Administracji. Gracze w każdej chwili mogą wezwać Mistrza Gry do sędziowania walki.
III. Grafika

 1. Niektóre elementy grafiki znajdującej się na forum są autorstwa Administracji lub graczy. Nie można jednak żadnej grafiki, w części lub w całości, kopiować z tego forum.
 2. Postacie mogą posiadać avatary, jednakże nie mogą być szersze niż 250 pikseli i wyższe niż 500 pikseli. Grafika w podpisie powinna być o umiarkowanych rozmiarach i nie rozciągać forum.
 3. Avatar powinien przedstawiać postać i nie zawierać nieodpowiednich treści.
 4. Zabronione jest reklamowanie na forum konkurencyjnych portali oraz jakichkolwiek innych serwisów i rzeczy. Od wymiany z innymi graczami służy dział Współpraca znajdujący się pod tym adresem.


Administracja Forum
Obrazek
x x
x x x x
Noritoshi Nara

Avatar użytkownika
 
Posty: 252
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 02:50
Godność: Noritoshi Satoshi Nara
Pseudonim: Siódmy, Cień Liścia
Wiek: 26 lat
Wzrost i waga: 191 cm / 89 kg
Wioska i organizacja: Konohagakure
Specjalizacje: - Fuuinjutsu i techniki bariery,
- Ninjutsu żywiołowe
Profesja: Siła Pieczęci
Unikalna ścieżka rozwoju: Klan Nara
Ubiór: Płaszcz oraz kapelusz Hokage
Znaki szczególne: Znana i rozpoznawalna twarz
Multikonta: Suzume, Shinya, Akane

Powrót do Regulaminy

cron